İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Aşırı özgüven eksikliğim var

Merhabalar, yaşadığım sıkıntılar geçmişindeki kötü olaylardan dolayı kendimi aşağılık berbat hissediyorum. Kendime güvenmiyorum, yeni kararlar almaktan korkuyorum. Aşırı özgüven eksikliğim var. Ne yapabilirim?
Tarih : 27.04.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, özgüven eksikliğinizi tedavi edebilmek için öncelikle kendinizi tanımanız çok önemlidir çünkü geliştirmeniz gereken yönlerinizi keşfedip, bunlar üzerinde yoğunlaşmanız gerekir. Bu yönlerimizi doğru yöne yönelterek bunları geliştirmeli ve faydalı hale dönüştürdüğünüz zaman özgüveninizle ilgili iyi yönde gelişmeler olacaktır. Bu noktada eğer sıkıntılar yaşarsanız mutlaka bir uzmandan destek almanızı tavsiye ederim.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi