İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Bacağımdaki sebepsiz ağrı

Merhabalar 23 yaşında bir gencim toplum içerisinde sanki bana bakıyorlarmış gibi hissediyorum. Bir zarar geleceğini düşünüyor gibiyim, korkuyorum. Bu da bacağımda kasılma yapıyor yürüyemez hale geliyorum. Erkek bireyim, toplum içeresinde insanlar bacağımda rahatsızlık var zannediyorlar, sebebi nedir sizce?
Tarih : 13.06.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, psikolojik olarak kendimizi baskıda hissettiğiniz için o an korku ve endişeleriniz artıyor bu da vücudunuzdaki kaslarınızın kasılmasına sebep olarak bir ağrı ortaya çıkarıyor olabilir. Bu psikolojik bir ağrıdır. Bu durum için stresten uzak kalmalısınız ama aynı zamanda da sosyalleşmelisiniz. Bir terapi almanızı sizin için çok yararlı olabilir çünkü sosyal kaygınızı aşmanız ve yaşama stilinizi değiştirmeniz gerekmektedir.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi