İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Psikoljik ağrı

Merhaba. Psikolojik ayak ağrım var zestat ve dyloxia 60 mg kullanıyorum. Dyloxia dan son kutuda fayda görmedim önerebileceğiniz ilaç var mı?
Tarih : 26.04.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Eren Artun Ergül

Merbalalar. İlaç kullanımı ile ilgili bir psikiyatrist ile görüşmeniz gerekmektedir. Biz psikologlar terapi ile size destek oluyoruz ilaç önerme yetkimiz yoktur. Bu süreçte psikosomatik yakınmalarınızın psikolojik kökenini araştırmak ve size uygun çözüm önerileri sunmamız için bizlerden terapi desteği alabilirsiniz. İyi günler dilerim.

Psikolog

Şebnem Akı Karaoğlu

Merhaba, ilaç konusunda maalesef bir öneride bulunmamız mümkün değil. Bir psikolog olarak size ancak terapi süreci ile yardımcı olabilirim. Doktorunuzla görüşerek şikayetinizi bildirip farklı bir ilaca geçirmesini isteyebilirsiniz. Sorunun altında yatan teropötik süreçleri ortadan kaldırmak için terapi almanızı öneririm. Bu konuda size yardımcı olabilirim.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi