İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Cocugum gece cok uyanıyor

2 yaşına yeni girdi oğlum doğduğu dan beri hiç yanımda yatmadı 7 aylık olduktan sonrada odasını ayırdık ama şu 1 aydır geceleri sürekli uyanıp yanımda uyumak istiyor yarım saat odasına gidip geliyoruz, sonra pes edip zor bela odasında yatırıyorum neden olabilir?
Tarih : 05.09.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, gündüz bir şeyden korkmuş bir durumdan endişelenmiş ya da örneğin bir televizyon sahnesinden etkilenmiş bu nedenle güvende hissetmeye ihtiyacı olabilir. Fakat son zamanlarda huzursuzluğu arttı ve agresif tutumları çoğaldı ise 2 yaş sendromu başlamış olabilir. 2 yaş sendromu bebeklerin karakter özelliklerinin belirginleştiği ve bebeğin kendini birey gibi hissetiği ilk eşiktir. Daha önce görülmeyen bazı davranışlar bu devirde görülebilir.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi