İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Covid Sonrası kaygılar

Ailecek bu zorlu sürecin içinde bizde bu hastalığı geçirdik...Anne ve Babamı sarmak ve iyilestirmek adına göstermiş olduğum güç sonrası kendimi başka duygulara teslim ettim.. Bir anda girdiğim ve engel olamadığım zihin yoğunluğu beni çıkmaza sürükledi..
Tarih : 21.10.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Covid süreci herkes için çok zor bir süreç. Hastalığa yakalanma korkusu, test yaptırdıktan sonra acaba pozitif çıkacak mı kaygısı, hastalık sırasındaki zorluklar sizi yıpratmış olabilir. Hisleriniz çok normal ama bu geçici bir süreç. Hastalığı atlattıysanız eğer eski hayatınıza yavaş yavaş dönmek adına girişimlerde bulunabilirsiniz. Hoşlandığınız şeylere zaman ayırıp farklı etkinlikler yapabilirsiniz.

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, ben Psikolog Yıldız Yetiştiren. Yaşadığınız kaygılar gayet normal, ama etkileri sizi sarmış şekilde hayatınıza devam etmeniz çok zor. Kaygıyla başetmek ve tramvanızı artık eskisi daha yoğun hissetmemeniz için lütfen randevu alıp iletişime geçiniz. Sevgilerimle

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi