İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Depresyonla ve anksiyete

Gün içerisinde çok sıkı duygu değişimleri yaşıyorum. Berbat olan hayatımı değiştirmek istiyor ama nereden başlıyacağım bilmiyorum. Bu beni kaygı ve depresyona sürekli. Sürekli ağlama krizleri. Kendimi değersiz ve beceriksiz hissediyorum.
Tarih : 11.10.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Duygu Güner

Merhaba sevgili danışan, depresyonunuzun kaygı bozukluğunuza bağlı olarak direnç gösterdiğini düşünüyorum. Size terapi teknikleriyle kaygı bozukluğu tedavisi uygulandıktan sonra hayatınızın her anlamda düzene gireceğine inanıyorum. Lütfen en yakın zamanda randevu alınız. Size yardımcı olabilmek isterim. Psikolog Duygu Güner

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, ben Psikolog Yıldız Yetiştiren. Gün içerisinde yaşadığınız duygusal iniş çıkışlar hayatınızın bir noktasında oluşturduğunuz bazı bilişsel çarpıtmalardan kaynaklanıyor olabilir. Kendiniz hakkında olumsuz düşüncelere kapılmanızın birçok sebebi olabilir. Bunları keşfetmemiz için randevu alıp iletişime geçebilirsiniz. Görüşmek dileğiyle..

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi