İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Erkek arkadaşıma nasıl davranmalıyım

Merhaba ben 23 yaşında bir kızım daha önce aile baskısıyla sevmediğim biriyle evlendirildim ama cinsel anlamda birşey yaşamadık ve ayrıldık. Daha sonra karşıma çok sevdiğim erkek arkadaşım çıktı sevgimiz karşılıklıydı ben ona dürüst oldum herşeyi anlattım ona evlendiğimi ama cinsel anlamda bişey yaşamadığımı ve bir ay içerisinde ayrıldığımızı anlattım oda kabulüm ben herşeyinle dedi ama sonradan bana biz olamayız ben hiç evlenmedim ailem istemez vs. Seyler demeye başladı ve biz bu süreçte birlikte olduk onunla ve kız olduğumu daha önce bişey yaşamadığımı gördü ve anladı ama söylediği kelime maddi manevi olarak yanındayım doktora gidip diktirelim kızlık zarını dedi ben onunla evlenmek istiyorum onu nasıl ikna edebilirim buna lütfen bana bir akıl verin yardımcı olun 😔
Tarih : 18.06.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Merve Karakuş

Erkek arkadaşınız için önemli olan sizin bakire olup olmadığınızsa, anlattıklarınızdan doğru söylediğinizi biliyor ve bir sorun kalmaması gerekir evlenmeniz için. Burada ikna etmek doğru bir tabir olmayabilir, evlilik kararı iki kişinin beraber isteyerek aldığı bir karar. Burada ona göre olan sorun ortadan kalktıysa, evlilik konusu hakkında ne düşündüğünü açık bir şekilde sorabilirsiniz fakat burada başka bir neden sunarsa size onu ikna etmek adına adım atmak sizi aksine üzer çünkü isteyerek atılması gereken adımlar.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi