İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Erkek arkadaşımla anlaşamıyoruz sürekli kısasa kısas gidiyoruz

Merhaba. Erkek arkadaşımla sürekli tartışıyoruz bundan 4-5 ay önce tartıştık bana tokat attı birkaç kez bende bu gibi şeylere karşı olduğum kaldıramadığım için ilişkimize son vermek zorunda kaldım. Bir gün bana yazdı barışmak için değiştiğini söyledi bende bir umut belki değişmiştir diyerekten barıştım sevdiğim için aradan biraz zaman geçti ve her tartışmamızda geçmişte yaşanan tatsız olayları dile getiriyor bu durumu kendisine izah ediyorum her defasında geçmişimi açma önemli onlar geçmişte kaldı önemli olan şimdiki zamanımız diye söylüyorum fakat bana karşı davranışlarının tepkilerinin değişmediğini fark ettim ilişkimiz konusunda ne yapacağımı şaşırdım yardımcı olabilirseniz sevinirim. İyi günler
Tarih : 26.06.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, şiddetin her türlüsü suçtur, ve şiddet giderek artış gösterebilir. Bunu unutmayın, size iyi gelmeyen bir insanla birlikte olmak da, iyi gelen bir insanla birlikte olmak da bir tercihtir. Sizin tercihiniz sizce hangisi? Bunları bir düşünün doğru cevabı en iyi kendiniz vereceksinizdir.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi