İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Erkek arkadaşımla her şey güzel giderken bir anda bitti napmalıyım

Erkek arkadaşım ile aramda her şey iyi gidiyordu. Onun ailevi sorunları vardı ve şu ana kadar gerçekten ağır şeyler yaşamış bir insan. Eski kız arkadaşı onu saplantı haline getirmiş ve beni de öğrendikten sonra iyice aramızı bozmaya yönelik şeyler yapmaya başladı. Son olarak ayrıldığımız gün erkek arkadaşımı kızın ailesi ve kız arayp rahatsız etmişler. Bana geç cevaplar verince ben de bu sekilde devam edemem dedim o da yüz yüze konuşalım deyip yanıma geldi ben özür dilemesini beklerken sana zarar gelsin istemiyorum sen bunları yaşamayı hak etmiyorsun deyip benden ayrıldı. Canım yanıyor ben onun her probleminde yanında olmayı istemiştim henüz ayrılmadan iki gün önce konusmustuk o da aynı şeyleri söylemişti. Ama bir günde bunlar oldu ben hayatıma onsuz değil onunla devam etmek istiyorum. Henüz 5 gün oldu ikimize biraz zaman vermek istiyorum kafamız dinlensin diye ve sonra bana dönmesini istiyorum uzman gözüyle bakınca napmam gerek?
Tarih : 20.09.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, karşı tarafla tekrardan konuşmayı deneyebilirsin. İlişkinizin olumlu ve olumsuz yönlerini bir terazi üzerine koyup hangisi daha ağır basıyor değerlendirebilirsiniz. Eğer o da sizi seviyor ve sizinle devam etmek istiyorsa zaten ilişkiniz devam edecektir. Yine de başa çıkamayacagını düşünürsen terapi alarak detaylı ele alabiliriz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi