İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Farklı şehirde okumak

Merhabalar, ben yaşadığım şehirden farklı şehirde üniversite okuyorum. Şimdi tekrar okuduğum şehre gideceğim fakat 4 senedir aynı şeyi yaşıyorum. Gidebileceğim son güne kadar kalmak varken 2 gün bile erken gitsem kendimi aşırı kötü hissediyorum. Biraz daha kalıp annemi görseydim, erken giderek ona değer vermiyor muyum diye düşünmekten kendimi yiyip bitiriyorum. Bilet aldığım andan itibaren hep böyle oluyor. Halbuki 7 aydır yan yanayız ama ben bir ay erken gidiyorum diye kendimi paraladım. Ne yapmam lazım? Teşekkür ederim iyi çalışmalar dilerim.
Tarih : 30.09.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Annenizle aranızdaki bağ konusunda, bir takım dinamiklerin araştırılması gerekir. Dilerseniz konu hakkında görüşebiliriz. İyi günler dilerim.

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, annenizle olan iletişiminizi analiz edin, kendisiyle bu duygularınızı paylaşın. Ona fazla değer verdiğiniz için bu durum takıntı haline gelmiş olabilir.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi