İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Uykuya dalarken farklı bi moda girip hemen uyanmak

Merhabalar 25 yaşında bir erkeğim genelde aşırı kafein aldığım zamanlarda ve normal şartlarda ilk uyuklama anında oluyodu eskiden umursamıyordum fazla sonrasında farklı bi hal aldı bu 2 gündür uyuyamıyorum bunun yüzünden yatarken ilk uykuya daldığım an kendimi çok farklı hissediyorum kulak çınlaması baskı nefes alamama gibi sorunlar yaşıyorum kalp hızında artış ve bu olduğunda hemen uyanmak istiyorum gözlerimi açtığımda devam ediyo ama 5-10 saniye sonra geçiyo ve bu sürekli gece boyu devam ediyo olsun napiyim diyorum ama belkide ölme korkusundan uyanıyorum bana yardımcı olun ne yapmalıyım, teşekkürler
Tarih : 17.05.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Yasemin Altındağ

Merhaba, Nefes alamama hissi, göğüste sıkışma hissi, terleme, ölüm korkusu gibi belirtiler panik atak yaşadığınızın habercisi olabilir. Sizi daha yakından tanıyabilmemiz için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi