İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Hayattan keyif alamıyorum

Günlerdir çok mutsuzum normalden daha fazla önceden de mutsuzdum ama bugünlerde artıyor sürekli ağlıyorum yemek yiyemiyorum ve fazla uyuyorum sürekli kedim olmasını isterdim 2 gün önce kedi sahiplendim çok güzel ve cana yakın bi yavru kediydi ama kendimi kötü hissettim ve kediyi geri verdim sorunun ne olduğunu bilmiyorum ama etrafımdaki insanları da bilerek kendimden uzaklaştırıyorum su an da tekrar kedim olsun istiyorum ama yine aynı seyler olur diye alamiyorum lütfen yardim edin :(
Tarih : 19.09.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, bazı olaylar/ durumlar bu semptomları yaşamana neden olmuş olabilir. Bunları detaylı incelemek, nedenini anlamak ve üstesinden gelmek için randevu almanı ve terapiye başlamanı tavsıye ederim.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi