İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

İş arkadaşlarım gruplaşıyor ve kendilerine güvenmiyorum

İşyerinde bazen yapılan hatalar çok konuşuluyor konuşanlar da hata yapıyor ama kendilerini çok söylemiyorlar ve aynı odadayız bu şekilde konuşmaları onlara olan yakınlığıma bazen gölge düşürüyor bazen hiç güven duymuyorum çalıştığım yerde de yükselemiyorum işleri bildiğimiz halde hep aynı işler değiştirilerek karşıma çıkıyor konuştuğum halde bu durumdan çok bunaldım kendimi konumsuz görüyorum ama iş bulmakta zor kendimi daha çok geliştirmek istiyorum çalışma arkadaşlarımı çok boş muhabbet yapan insanlar olarak gördüğüm için basen onlarla muhatap olurken bazen hiç ilgilenmiyorum bunu anlıyorlar sıkılıyorum ikiyüzlülüklerinden
Tarih : 23.06.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, öncelikle anlaşamadığımız insanlarla çalışmak oldukça zordur. Bu durum çalışma performansınızı ve duygu durumunuzu etkileyerek işyerinde mutsuz olmanıza yol açabilir. iş yerinde çok güzel zamanınız geçerken, böyle bir durumda zor zamanda geçirebilirsiniz. Bir amaç doğrultusunda çalışan işçilerin birbiriyle çatışmamaları neredeyse imkansızdır bunu unutmayın. Rekabet varsa bunlar konuşulabilir. Siz bu konuşmalara dahil olmak istemiyorsanız, o an oradan ayrılarak belli edebilir ve size bu konuda fikriniz sorulduğunda konuşmalarına dahil olmak belirtebilirsiniz. Bu insanlara karşı net bir tavır içerisinde olmanız, size kendinizi iyi hissettirecektir.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi