HALKIMIZIN BAŞI SAĞ OLSUN
X
Deprem bölgesinde yaşayan ve içimizi parçalayan afetten etkilenenlere ücretsiz olarak psikolojik destek sağlıyoruz. Eğer siz ya da aileniz afetten etkilendiyseniz lütfen canlı destek üzerinden bizimle iletişime geçiniz.
İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Kaçıngan Bağlanan Erkek Arkadaşım

Başlığa erkek arkadaşım dedim ancak değil... Ne olduğumuzu artık bende bilmiyorum ama 3 sene sonra onun rahatsızlığını buldum. Sadece bana değil tüm çevresine duvarları var. Özellikle annesine onu sevse bile bunu göstermediğine eminim. Bir süre sonra bende kaygılı olduğumu fark ettim ama bu durumdan kurtuldum. Şimdi ona rahatsızlığını anlatmak istiyorum. Nasıl konuşmalıyım neler demeliyim bilmiyorum. Bir gelip bir gitse de beni sevdiğine eminim. Bu işi ancak bir uzmanın yardımı çözer şu an araştırma içerisindeyim ama kendimi çok ümitsiz hissediyorum. O kadar sert ki bu konularda nasıl davranıp, konuşacağımı bilmiyorum. (Terapiyi kabul etmezse hayatımdan çıkartmak zorunda kalacağım)
Tarih : 25.04.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, öncelikle erkek arkadaşınızın gerçekten bağlanma problemi var mı bunu söylemeden bunu anlamamız gerekmektedir. Tedavi olmayı kabul etmeyecek biri ise siz de bir uzmana başvurabilir ve konuyla alakalı yardım alabilirsiniz. O zamana kadar, sizden uzaklaştığı zamanları kişisel olarak algılamamanızı eğer uzaklaşmışsa o an kaygılarının artmış olabileceğini ve bu yüzden bu davranışları sergilediğini kendinize hatırlatmalısınız.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi