İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Hastaneye gidince bayılıyorum

Ben Hasteneye gidemiyorum bahçesine bile giremiyorum girsem bayılıyorum kan göremiyorum o zamanda bayılıyorum aşı olamıyorum tıp ile alakalı bir durumda ani heyecanlanıyorum ve bayılıyorum bu sorunu nasıl aşabilirim
Tarih : 31.08.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, herhangi bir hastalık durumuna karşı travma geliştirmiş olabilirsiniz. Küçükken yaşanan travmatik bir deneyim olabilir bu; sizin ya da bir yakınınızın hastalığı, yine sizin veya bir yakınınızın medikal bir müdahaleden sonra durumunun kötüleşmesi, küçükken hastaneye götürülmekle korkutulmanız, hastanedeyken ya da hastane yakınındayken aldığınız kötü bir haber, hastaneye, hastalıklara, tıbbi müdahalelere olumsuz koşullanmanıza neden olmuş olabilir. Bir sorunu çözebilmek için önce neden olduğu bilinmelidir. Bu da en iyi terapide anlaşılır. Dolayısıyla sorununuzun üstesinden gelebilmek için terapi desteği faydalı olacaktır.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi