İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Kendimi boşlukta hissediyorum, her şey anlamsız hayatta amaç bulamıyorum.

Daha 18 yaşındayım küçüklukten beri kendimi boşlukta hissediyorum sanki bir şey eksikmis gibi hayatımda ileride ne yapacağımı hangi mesleği sececegimi bilemiyorum küçükken sanata yönelmek istemiştim ama toplum gereği bu hayalim olmadı ne yapacağımı bilmiyorum lütfen yardımcı olur musunuz
Tarih : 08.07.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Öncelikle merhabalar. Küçüklükten beri boşlukta hissettiğinizi yazmışsınız, bu eksikliği kendi kendinize tanımlamaya ve bu eksik parçanın hangi yönlerden sizde eksiklik yarattığını fark etmeye çalışmak faydalı olabilir. Örneğin hayatımda bir şey eksik ve sanki o olsa ben daha mutlu olurdum, daha özgür olurdum vs. gibi. Belirsiz kaldığı sürece çözümü de zor olacaktır. Tabii bu eksikliği tanımlaması, anlamaya çalışması tek başınıza zor olabilir, terapi alarak bu süreci psikoloğunuzla keşfedebilirsiniz. Kendinizi yeniden keşfetmek, ilgi alanlarınıza, yeteneklerinize, nasıl bir ortamda çalışmak istediğinize cevap bulmak, gelecekte hangi mesleğe yönelmeniz gerektiği konusunda size yardımcı olacaktır. Her şeyin sizin için iyi olmasını dilerim..

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi