HALKIMIZIN BAŞI SAĞ OLSUN
X
Deprem bölgesinde yaşayan ve içimizi parçalayan afetten etkilenenlere ücretsiz olarak psikolojik destek sağlıyoruz. Eğer siz ya da aileniz afetten etkilendiyseniz lütfen canlı destek üzerinden bizimle iletişime geçiniz.
İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

kendimi düzeltmek istiyorum

Merhabalar, Ben çok hırçın ve çekilmez oluyorum eşime karşı. Bu durumdan kendim de rahatsızım. Bunu nasıl düzeltebilirim? Birde kayıt olarak daimi bir psikoloğa danışmak istiyorum. Bir kerelik değil. Teşekkür ederim.
Tarih : 03.09.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhabalar. Sizin de bahsettiğiniz gibi konu ile ilgili alınacak psikoterapi desteği yani bir psikolog ile görüşmek, seanslar yapmak sorununuza çözüm olabilir. Terapilerde kişinin kendisini keşfetmesi sağlanır. Yine terapiler, danışanın bazı belli davranışları neden gösterdiği anlamamızı sağlar ve çözümler getirmemizi kolaylaştırır. Dolayısıyla terapi desteği faydalı olacaktır.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi