İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Kızım için hangisi uygun??

Merhaba benim 2014 Aralık ayı doğumlu bı kızım var, yarı dönem anaokuluna gitti pandemi dolayısıyla yarım kaldı. 10 a kadar yazmayı 50 ye kadar saymayı ve ingilizce renkleri öğrendi. Fakat çok kararsızım onun için en doğru olanı yapmak istiyorum. Tekrar ana okuluna mi gitmeli yoksa 1.sinifa mi gitmeli?? Cevaplandırirsaniz çok memnun olurum şimdiden teşekkürler..
Tarih : 15.06.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Ebeveyin olarak herşeyin en güzelini ve mükemmelini yapmak isteriz ama aslında bunu istemek öncelikle sizi ve yaş ilerledikçe çocuğu yorabilir. Burada 1. Sınıfa gitme yaşı geldiyse bundan şüphe duymanıza gerek yok, evde oyun şeklinde çocuğa herhangi bir baskı hissettirmeden anaokulunda öğrendiklerini pekiştirebilirsiniz. Geri kalan için çocuğunuza güvenin üstesinden gelecektir.

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhabalar, Bu durum için anaokulundaki kızınızın öğretmenleriyle konuşmanızı tavsiye ederim. Çünkü okulda onlar kızınızın her anına şahit oluyorlar. Eğer onların sizi yeterli derecede yönlendiremediğini düşünüyorsanız bir gelişim psikoloğuyla ayrıntılı konuşup doğru yolu bulabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi