İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Kizimin esiyle olan sorunlarinda nasil destek olabilirim

Pandemi sürecinde doğum yapan kızım travmatik bir lohusalık süreci yaşadı. Şu anda panik tepkiler veriyor eşi bunları davranış bozukluğu olarak algıladığından ona gerekli anlayış ve şefkati gösteremeyip yetersiz ve dayanıksız olduğu yönünde söylemlerde bulunuyor. Bu yaklaşım kızımı çok incitiyor ve ben bu duruma üzülüyorum. Nasıl davranmalı, anne olarak ne yapmalıyım?
Tarih : 28.09.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, en önemlisi kızınızın bir uzmandan destek almasını önerebilirsiniz ve bu yönde teşvik edebilirsiniz. Çünkü travmatik bir lohusalık dönemi geçirmişse ve eşi yönünden negatif tepkiler alıyorsa bunların terapide çalışılması ve üzerinden gelinmesi gerekiyor.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi