İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Kizimla surekli tartisiyoruz

17 bitmek uzere kizim var 4 erkek bir kiz ama kizim son zamanlada cok hircin sinirli soz dinlemeyen biri oldu birde erkek arkadasi var kizim her gun disari cikmak istiyor bende kuruma ic gudusu olsa gerek gondermek istemiyorum o zaman cok tepkili oluyor ben rahat bir insan diyilim bu konuda nasil yaklasip ne yapacagimi bilmiyorum
Tarih : 18.07.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Tartışma olmadığı normal bir zaman seçip iletişim kurmayı deneyin. Onu suçlayıcı Sen dilinde değil de Ben dilini kullanarak ona duygularınızı düşüncelerinizi ifade etmeyi çalışın. Onunla daha açık ve net şekilde ne istediğini sorun ve daha sağlıklı bir iletişim için iki tarafın da çaba göstermesi gerektiğini hatırlatın.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi