İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Kumar bağımlılığı

Ben kendimi kumar bataklığından çıkaramıyorum. Bu ay içerisinde en az 3 4 bin lira para kaybettim borcumda var en az 5 bin civarı da borç yaptım. Bu 2 ay içerisinde, kurtulmak istiyorum şu illetten bana yardımcı olur musunuz?
Tarih : 04.05.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, böyle dönemlerde en yakınızdan yardım isteyebilir, bütçenizi kontrol altına aldırabilirsiniz. Buna bir çözüm bulmak için öncelikle bir uzman destek almalı ve kumar oynama isteğinizin ne zaman geldiğini tespit edebilmelidir. Bu davranışınızla nasıl başa çıkabileceğiniz konusunda size yardımcı olur. Kişiye özel düzenlenecek tedavi ile bağımlılıktan kurtulmak mümkündür. Siz, yakınınız ve bir psikolog beraber çalışırsanız bu durumu kontrol altına alabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi