İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Merhaba lütfen yardımcı olun

Merhaba 18 yasindayim son 1 2 haftadır kendiminde farkettigim bazı şeyler var bunlar Hafıza kaybı çabuk unutma gibi Karşımdaki konuştuğum kişiyi ne kadar çok dikkatimi verdiğimi sansamda hiçbir şey anlatamam Durduk yere ağlamam Özellikle sık sık uykumun gelmesi sürekli uyku hali Bas ve kemik agrilarim Son günlerde daha çok çoğaldı bu şikayetlerim lütfen yardımcı olursanız çok mutlu olurum kolay gelsin
Tarih : 10.11.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, ben Psikolog Ofisinden Psikolog Zeynep Deniz Gül. Odaklanamama, unutkanlık, yoğun uykulu hal biz psikologlara depresif duygu durumu çağrıştırsa da bu durumu açıklığa kavuşturmak için sizden daha çok bilgi almam gereklidir. Bir travmatik olay yaşanmış olabilir mi? Ya da son zamanlarda hayatınızdaki stres faktörleri mi çoğaldı? Bunun yanında baş ve kemik ağrılarından bahsettiniz, bu ağrılara bir çok farklı şeyin sebep olabileceğini söyleyebiliriz. En doğru hareket bir uzman yardımı almak gibi görünüyor. Bu konuda terapi almak isterseniz https://www.psikologofisi.com/ dan psikolog arkadaşlarımla iletişime geçebilirsiniz. Benimle çalışmak isterseniz https://www.psikologofisi.com/psikolog/zeynep-deniz-gul adresinden randevu alabilirsiniz. Sağlıkla kalın!

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi