İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Normal insanlar gibi yaşayamıyorum

25 yaşındayım 18 yaşından beri belki daha önce bilmiyorum ama hep böyleydi. Doktorlar bipolar ve anksiyete tanısı koydu. Aslında bu bu kadar basit değil benim için. Kafamın içinde olan düşünceler onları susturamıyorum, uyuyamıyorum, insanlarla fazla iletişim kuramıyorum. Gece yatarken diyorum artık düzenli bir insan olacağım VS. Onlarca şey sabah kalkıyorum tam tersi düşünceler ve ben bu düşüncelere inanıyorum bu bir örnekti. Her gün uyandığımda farklı bir karakter başka bir durum içinde uyanıyorum. Verdiğim hiç bir kararı yapmıyorum. Kafamın içinde bir dünya var ve ben buradan çıkamıyorum. Yalan söylüyorum herkese yapmayacağım şeyler hakkında. Şu an olduğum kişi ben değilim. Büyük bir firmada iyi bir pozisyonda çalışıyorum. Dışarıdan bakınca her şey yolunda gibi ama değil. Şu an yaşadığım hayat benim hayatım değil. Her gün her an kafamın içindekiler ve gerçekler arasındaki savaşla geçiyor. Yoruluyorum. Kendimi tanıyamıyorum.
Tarih : 26.11.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Yaşadığınız karmaşayı anlayabiliyorum ancak bu karmaşanın içeriğini anlamak bir paragraf yazı okumak ile pek mümkün olmuyor benim için. Yazılı bir şekilde destek alamayacağınız aşikar. Profesyonel bir destek almalısınız. İsterseniz değerlendirme amacıyla birkaç seans görüşebiliriz. Birkaç seanslık değerlendirme görüşmesi, sorununuzu en azından ana hatlarıyla anlamak için gereklidir. Sonrasında hem sizin isteğiniz hem de benim bu konuyla ilgili yetkinliğim sürecin devamını belirleyecektir. Yetkin olmadığım bir durumla karşılaşırsam gerekli yönlendirmeyi yapabilirim. Birlikte çalışabileceğimize karar verirsek de hangi terapi ekolü üzerinden gideceğimize ve sorunun boyutuna göre terapi süresi değişebilir ve bu üç aşağı beş yukarı birkaç seanstan sonra birlikte kararlaştırılır.

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, bana ulaşabilirseniz, yaşadığınız problemi daha detaylı olarak değerlendirmek ve size yardımcı olmak isterim. Görüşmek dileğimle, kendinize iyi bakın.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi