İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Para kaybı

Bitcoinde çok yüklü miktar para kaybettim ailemden birine borçlandım sürekli bu borcu düşünüyorum ve gelecek planı yapamıyorum kaybettiğim miktarla yapabileceklerim aklımla gelince ağlamaya başlıyorum
Tarih : 20.08.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, bazen hayatta riskli atılımlar yaparız. Bunun sonucu da hüsranla sonuçlanabilir. Kendinizi, kaybettiğiniz miktarın fazlalığını da düşünerek suçluyor olabilirsiniz. Fakat o an kendiniz için doğru olanı yaptığınızı düşünmek sizi rahatlatabilir, sonunda böyle zor bir duruma gireceğinizi bilseydiniz o riski alırken daha dikkatli olurdunuz. Bunları düşünerek kendinizi telkin edebilirsiniz. Böyle durumlarda değiştirmenin elimizde olduğu durumlara odaklanmak daha sağlıklı olacaktır. Kendinizi bir şekilde istemediğiniz ve geri alınamayan bir durumun içinde hissediyorsunuz fakat bu durumda şu an elinizden gelebileceklere, kontrol edebileceklerinize odaklanmak rahatlama sağlayacaktır. Tabii terapi desteği süreci çok daha sağlıklı sürdürmenize yardımcı olacaktır. Bir psikologtan destek almanızı öneririm..

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi