İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Psikoloji

Hocam meraba! Hocam ben 2018 de beyin EKT Tedavisi gördüm ve hastanede yattım 4 hafta kadar, şimdi psikologlara falan da gidiyorum, psikolojik ilaçlar falanda kullanıyorum.. hocam bende şöyle bişey var canım sıkılıyor,ne kadar boş durmamaya falan çalışsamda.. işler de pek tatmin etmiyor, eskisi kadar hayattan keyif almıyorum. Hocam bide suskunluk var bende; aklıma pek konuşacak bişey falan gelmiyor, eskiden böyle değildim.. canım sıkılıyorda işlerde zor geliyor, birde hocam unutkanlık oluyor bende. Hocam bunlar özellikle bu tedaviden sonra olmaya başladı ama tam olarak ondan mı bilmiyorum yalan olmasın. Nörolojiye gittim bişey yok dediler, psikolojiye falan gidiyorum, ilaç falan veriyorlar da çokta etkisi olmuyor onlarında. Ne yapmalıyım Allah tan başka yardım edecek kimse kalmadı gibi, ne yapmalıyım bana Allah ın izniyle yardımcı olursanız sevinirim.!
Tarih : 15.11.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, ben Psikolog Ofisinden Psikolog Zeynep Deniz Gül. Öncelikle EKT neden yapıldı? Bu sorunun cevabını bilemem gerekli size daha iyi yardımcı olabilmek için. Bunun dışında evet EKT bellekte bazı sorunlara yol açabilir ancak bu kalıcı olmaz bir kaç haftaya, en geç bir yıla tamamen belleğiniz yerine gelir. En yakın zamanda bir psikologdan terapi almaya başlamanızı öneriyorum. Bunun yanında düzenli gittiğiniz bir psikiyatrist olması gerektiğini düşünüyorum. Süreklilik ve sabır önemli bir faktör. Kendinize iyileşmek için zaman tanıyın. Bu konuda terapi almak isterseniz https://www.psikologofisi.com/ dan psikolog arkadaşlarımla iletişime geçebilirsiniz. Benimle çalışmak isterseniz https://www.psikologofisi.com/psikolog/zeynep-deniz-gul adresinden randevu alabilirsiniz. Sağlıkla kalın!

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi