İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Sevdiğim insan narsist olduğumu düşünüyor

Çok sevdiğim bir kız arkadaşım narsist olduğumu düşünüyor. Son tartışmamızdan sonra ayrıldık. Narsist kişilik bozukluğu ile ilgili bir kaç araştırma yaptım ve gerçekten söylediklerinde haklı olabileceğini düşünüyorum. Farkında olmadan ona yaşattığım şeyler gerçekten benim bir narsist olabileceğimi güçlendiriyor. Bununla ilgili nasıl bir yol izleyebilirim ? Bu hastalıktan nasıl kurtulabilirim ?
Tarih : 24.04.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Şebnem Akı Karaoğlu

Önemli olan yaşam ve iliski kalitenizi bozan bir durumla mucadele etmek istemeniz. Öncelikle bir sorjn olup olmadığının, sorun varsa ne olduğunun tanılanması gerekir. Teşhiş doğrultusunda en uygun terapi biçimi saptanır. Öncelikle bir uzmandan destek almalısınız. Bizler bu konuda yardıma hazırız.

Psikolog

Eren Artun Ergül

Merhabalar ben psk Artun Ergül. Narsistik kişilik bozukluğu tanısı alıp anlayacağınız uzmanlar tarafından yapılacak analizler sonucunda belirlenebilir öncelikle kendinizle ilgili internetten yapılan araştırmalar sonucu bir tanı olasılığı düşünmemenizi öneririm. Eğer yaşadığınız sorunlar size ve ilişkilerinize problem yaratıyorsa elbette uzman desteği oldukça etkili olacaktır. Öncelikle kendiniz için sonra da ilişkileriniz için gerekli olumlu değişimler yaşamanız büyük bir rahatlama da getirebilir. Size uygun bir zaman diliminde sizlerle görüşmek isteriz. Randevu almak için iletişime geçebilirsiniz. İyi günler dilerim.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi