İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Sevgilim çok belirsiz

Öncelikle sevgili değiliz tam olarak flört aşaması olarak adlandırılan bir dönem. Ama sürekli olarak bitip başlıyor. Sebebi ise onun birden konuşmayı kesmesi. Her şey iyiyken bitmesi. Sorunun bende olmadığını biliyorum ne olduğunu sorduğumda kendine güvenmediğini söylüyor. Sana değer veriyorum hislerim var olmasa zaten bitirmem düşünmem seni diyor. Ama bende onunla olmak bitirmemek istiyorum. Ve bu hafta babası vefat etti yanına gittim sürekli arıyorum ama üzgün olduğu için konuşacak bir şey bulamıyorum aramalarımın iyi geldiğini hissediyorum. Hisleri olmasa kesin yok derdim hissederdim ama acaba durumunda kalıyorum. Üstüne çok gidip bunaltmak istemiyorum ama böyle de üzülüyorum ne yapacağım bilmiyorum. Çok bıktırmadan aramalı mıyım ne yapmalıyım. Doğru yol bulamıyorum
Tarih : 18.11.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Merve Karakuş

Babasının vefatın maalesef zor bir süreç erkek arkadaşınız için, fakat şu an oma destek olmak istemeniz çok güzel, şu an acısını yaşaması ve kendini sorguladığı bir süreçte olduğu için ona sadece istediği zaman destek olacağınıza yanında olduğunuzu belli etseniz yeterli olur. Fakat siz bir yandan emin değilseniz eğer, bu devam etmek için bir engel değil, siz şu dönemde ona destek olabilirsiniz, ama sizin için sağlıklı bir ilişki olmadığını düşünüyorsanız, kendini biraz toparladıktan sonra onunla beraber istekler, beklentiler, ilişki hakkında açık ve net bir şekilde konuşmalı ve ona göre bir karar vermelisiniz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi