İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Sevgilim sürekli beni aldatıyor ne yapmalıyım?

Öncelikle merhaba kendimi çok kötü hissediyorum ve psikolojik yardım almak istedim benim bir sevgilim var ve ben onu çok seviyorum ama o beni sürekli aldatıyor aldattığını dile getirdiğimde ise öyle bişey olmadığını söylüyor bu durumu kabul etmiyor bu durumdan dolayı ayrıldım aylar sonra onun mesaj atması sonucu tekrar barıştım ayrılıp barışmamıza rağmen o beni aldatmaya devam ediyor söylüyorum kabul etmiyor ayrılmak istemiyorum ayrılık kelimesini duyduğumda bile boğulacak gibi oluyorum yemek bile yiyemiyorum kafamı dağıtmak için birşey yaptığımda bile her zaman aklımda o oluyor hiçbirşey yapamıyorum ne yapmalıyım yardım edin simdiden teşekkür ederim.
Tarih : 25.04.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Merve Karakuş

Kabul etmediğinden bahsediyorusunuz, peki siz bundan emin misiniz ? Bu bir şüphe üstüne mi yoksa kanıt olmasına rağmen mi inkar ediyor. Ama burada asıl soru sizin neden onunla beraber kalmak istemeniz. Sizin bizlerle görüşmenizi tavsiye ederiz, sizin ayrılma korkunuzun neden olduğunu ve aslında geçerken ne istediğinizi bulmak için çok daha faydasını göreceksinizdir.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi