İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

sevgilimin geçmişini kabullenemiyorum

Merhaba, neredeyse 2 seneyi doldurmuş bir ilişkim var ve genel olarak sürekli bir sıkıntımız yok. Ben ne kadar sorun etmemeye çalışsam da sevgilimin eski ilişkilerini kabullenemiyorum. Eski sevgilileri daha mı güzeldi vesaire gibi sorular yüzünden kendime yabancılaşmaya başladım ve bu konuda sürekli ona sorular soruyorum. ilişkimize değer verdiğini biliyorum fakat ben bu sorular yüzünden bir türlü hissedemiyorum. Ne yapacağımı, nasıl bir tutum sergileyeceğimi artık bilemiyorum.
Tarih : 05.05.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, geçmişe takılı kıskançlıklarınız var gibi görünüyor. Bunun nedeni daha önce güvenli yakın ilişkiler kuramamış olmanız veya kurduğu ilişkilerde terk edilmiş, bu nedenle incinmiş olabilirsiniz. Bilinçaltına yerleşmiş bu korkulara yönelik farkındalığınızı arttırmanız gerekmektedir. Bunlar ilişkilerinizde güveni artıracaktır. İlişki kalitesinin çok bozulduğu durumlarda ciddi bir terapi sürecine ihtiyaç duyulabilir, bunun için uzman arkadaşlarımızdan randevu almanızı öneririm.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi