Sevgilimle ayrıldık

Uzak ilişki yurutuyorduk. Bazı problemlerimiz oldu. 5 aydir beni uzmemek icin ayrilmiyormus. Sevgisinin bittigini ve artik yapamadigimi hissetmiş. Bizi sorgulamiş. Biraz zor olacak ama alisamiyorum. Sinavlarim, ve bir suru gorevim var. Ev icinde de hicbirseye odaklanamıyorum. Tembelleştim. Herkesi tersliyorum kimseyle konuşmak istemiyorum. Yardimci olabilir misiniz?

10 Ekim 2020
Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar
Psikologofisi Uzmanı
Psikologofisi Uzmanı

Merhaba, Hayatimizda yasadigimiz kucuk travmalar davranislarimizi ve odak seviyemizi olumsuz etkileyebilmektedir. Eger bu durum sizi depresif bir ruh haline sokuyorsa bir uzmandan yardim almanizi oneriyorum. Konu ile alakali benimle iletisime gecebilirsiniz. Saglikli Gunler Dilerim, Oguzhan Yilmaz

15 Ekim 2020
Psikologofisi Uzmanı
Psikologofisi Uzmanı

Merhaba ben Psikolog Yıldız Yetiştiren, ilişkinin sonlanması seni yas sürecinde bir birey gibi hissettirmiş olabilir. Bu gayet doğal ve olması gereken bir duygu durum sürecidir. Ama bötle bir süreçte düşüncelerini başka yönlere çekebileceğini, hayatına kaldığın yerden devam edebileceğini kendine öğretmen gerekli. Tanışmak, görüşmek, bilgi almak için iletişime geçebilirsin. Görüşmek dileğiyle..

14 Ekim 2020
Kullanıcı Yorumları
0/1500

Henüz yorum yapılmadı

Henüz yorum yapılmadı