İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Sevgilimle ayrıldık

Uzak ilişki yurutuyorduk. Bazı problemlerimiz oldu. 5 aydir beni uzmemek icin ayrilmiyormus. Sevgisinin bittigini ve artik yapamadigimi hissetmiş. Bizi sorgulamiş. Biraz zor olacak ama alisamiyorum. Sinavlarim, ve bir suru gorevim var. Ev icinde de hicbirseye odaklanamıyorum. Tembelleştim. Herkesi tersliyorum kimseyle konuşmak istemiyorum. Yardimci olabilir misiniz?
Tarih : 11.10.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba ben Psikolog Yıldız Yetiştiren, ilişkinin sonlanması seni yas sürecinde bir birey gibi hissettirmiş olabilir. Bu gayet doğal ve olması gereken bir duygu durum sürecidir. Ama bötle bir süreçte düşüncelerini başka yönlere çekebileceğini, hayatına kaldığın yerden devam edebileceğini kendine öğretmen gerekli. Tanışmak, görüşmek, bilgi almak için iletişime geçebilirsin. Görüşmek dileğiyle..

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, Hayatimizda yasadigimiz kucuk travmalar davranislarimizi ve odak seviyemizi olumsuz etkileyebilmektedir. Eger bu durum sizi depresif bir ruh haline sokuyorsa bir uzmandan yardim almanizi oneriyorum. Konu ile alakali benimle iletisime gecebilirsiniz. Saglikli Gunler Dilerim, Oguzhan Yilmaz

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi