İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Sevgilimle mutsuzum ama ayrılamıyorum

Sevgilimle 7 yıldır çıkıyorum. Kaç kez aldattı yine de affettim ama bana davranış şekli bazen çok iyi, bazen çok kötü. Şuan askerde o ben onun bu davranışlarına dayanamıyorum. Seviyorum çok ama o alışkanlık diyor. Ben sinirime hakim olamıyorum durmadan onu aramak, mesaj atmak istiyorum. Whatsapp'a girince acaba başkası mı var diyorum. Şuan ayrıldık 2 gün oldu ama bilmiyorum kendimi çözemedim.
Tarih : 02.05.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, böyle durumlarda iki tarafından duygularını anlayabilmeleri için birbirlerine zaman tanımaları gerekir. Sizde bu süre de iyice düşünmelisiniz, eğer devam ederseniz bu ilişkiye gerçekten mutlu olacak mısınız? Bir ilişkiyi yaşarken en önemli şeylerden biri güvendir. Güvenmediğiniz bir ilişkiyi yaşamak istiyor musunuz, yaşarsanız bu size nasıl hissettirmeye devam edicek, bunları düşünün. Önemli olan sizin nasıl mutlu olabileceğiniz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi