İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Sevgilimle kıskançlığı yüzünden ayrıldım

Merhaba 1 buçuk senelik bir ilişkim var dün kıskançlık yüzünden bitti çünkü artık bana zarar vermeye başlamıştı Psikolojim olarak sürekli beni kısıtlamaya çalışıyordu ruj sürme kıyafetine dikkat et şuraya buraya gitme gibi 6 7 ay boyunca hep mücadele ettim 2 3 günde bir kavgalarımız oldu belli şeyler konusunda ortak yolu buldum kifayet makyaj gibi konularda ama akşam kendisinin cikmasina bisey demediğim halde ben çıktığımda olay oluyordu ve ben artık sürekli dışarda ağlayan moralı bozuk oturan mutsuz baskı altında kalan birisi oldum aman neder aman napar bunu yapıyorum ama kesin tepki vericek gibi modlara girmeye başladım kıskançlık sorunu hariç hic bir sorunumuz yok bu birazda ayrı şehirde olmamızla alakalı fakat ben ona aynı şekilde yaklaşmıyorum o da aynısını yapabilir diye düşünüyorum gayet ciddi ilişkimiz vardi ve birbirimizi sevip değer veriyorduk şuan bitirdim ama hala doğu mu yaptım yanlış mi yaptım bilmiyorum nasıl tabir almalıydım bu konuyla ilgili ne yaptıysam anlatamadım şimdiden teşekkürler
Tarih : 05.06.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Anladığım kadarıyla bu ilişkide fedakar ve sürekli alttan alan taraf siz olmuşsunuz. Karşı tarafla bu durumlardan rahatsız olduğunuzu konuşabildiniz mi ? Konuştuysanız ne tepki verdi ? Eğer orta yolu bulmakta direniyorsa bu ilişki sizi sürekli aşağıya çeker ve belirli bir süreden sonra kendinize olan öz güveninizi kaybetmeye başlayabilirsiniz. Öncelikle siz bu ilişki adına ne yapmak istiyorsunuz ona karar vermelisiniz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi