İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Terkeden babanın akla gelmesi

Kız arkadaşımın babası annesiyle boşandı. Kız arkadaşıma hakaretler etti. Sürekli bir üzüntülü durum olduğunda aklına babası geliyor ve ağlıyor diyor ki sevmiyorum önemsemiyorum. Benim kızdığım şey bana verdiği sözleri tutmaması benden vazgeçmesi. Babasını sevmezdi katı olduğu için lakin sürekli aklına geliyor. Bir üzülecek durum olduğunda diyor bana mesaj atmıştı seni asla bırakmam sözünde durmadı. Ben baba değil baba figürünü özlüyorum. Babasıyla iyi anlaşan kızları kıskanır ne yapmamız gerekiyor. Söyler misiniz? Hastalıktan dolayı psikologlara gidemiyoruz yardım edin lütfen.
Tarih : 29.04.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Merve Karakuş

Evden çıkamadığımız bu dönemde, sorunlarla başa çıkma becerilerimiz bazen bizi çıkmaza sokabiliyor. Bu becerileri geliştirmek, bakış açımızı bizi daha mutlu edecek biçimce değiştirmek için kız arkadaşınızı bizlere yönlendirip evden çıkmadan bizlerle konuşmasını sağlayabilirseniz, baba/kız ilişkisini aydınlatıp, şimdi ve gelecek konusunda ki kaygılarını öğrenip yardımcı olabiliriz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi