İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Travma nasıl iyileşir

Merhabalar. Çocukken yaşadığım bir travmanın o zamanlar anlamadığım için üstünü kapattım. Yeme bozukluğu özgüvensizlik gibi birçok sonuçları oldu. Bunu nasıl atlatabilirim sürekli düşünüyorum. Durum içinden çıkılamaz hal aldı kafamda. Çaresiz hissediyorum. Ufacık bir umut var içimde o yüzden buraya yazmak istedim.
Tarih : 04.06.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, travmalar bastırılma sonucunda bizde ciddi etkiler yaratabilirler. Burada travmanın türü ve şiddeti de çok önemli bir faktördür. Nasıl bir travma yaşadığınız hakkında detaylı bir bilgiye sahip olmadığım için size bunun sonuçlarında neler olabilir veya çözüm için neler yapılabilir gibi bir yorum yapamıyorum. Dilerseniz psikologlarımızdan randevu alabilir, detaylı bir şekilde konuşabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi