İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Trikotillomani hastasıyım

Merhaba 8 yıldır trikotillomani hastasıyım. 21 yaşındayım ve 8 yıldır saç koparıyorum. İlaç kullandım, doktor tedavisi de gördüm hiçbir etki olmadı. Kendim çare aramaya çalışıyorum, deniyorum ama kurtulamıyorum. Lütfen bana yardım edin bana bir öneri ve dahasından bahsedin lütfen 🙏🏿
Tarih : 15.04.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, yaşadığınız kaygıyı anlayabiliyorum fakat hastalığınız farkında olmanız, bu hastalıkla ilgili düşüncelerinizi değiştirmenize yardımcı olacaktır. Geçmeyen hastalığınızla ilgili düşünmek yerine, daha sağlıklı olacak saçlarınızı düşünerek bu konu da kendinizi destekleyebilirsiniz. Düşüncelerinizi değiştirmenin size yardımcı olabileceğini düşünüyorum.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi