İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Uyku problemim var

Merhaba iyi geceler benim uyku ve ayrıca insanlara güven problemim var çok iyi giden bir ilişkiye başladım fakat her zaman olduğu gibi ben erkeklere güvenmiyorum hep işkilleniyorum acaba ciddimi değil mi o kadar şefkatli davranıyor ki kelimelerle anlatamam ben yine de şüphe içindeyim her şeyi de aynı anda düşünmeye çalıştığımdan uyuyamıyorum günde 2 3 saat sadece
Tarih : 11.10.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Gizem Özçakır

Merhabalar; Uyku problemleri; tum hayatimizi, yasam kalitemizi, gunluk alacagimiz serotonin ihtiyacimizi, duygu durumumuzu buyuk olcude etkiler. Iki-uc saat, insan bunyesi icin yeterli saatler degildir. Olabildigince cabuk bir sekilde kontrol saglanmasi gereklidir. Uyku probleminizi; bizlerden randevu alarak daha detayli ve sistemli olarak ele almak en makul cozum olacaktir. Iliski dinamiklerinde yasanan “guvensizlik”in altinda yatan bircok sebep, sizi etkileyen bircok stresor bulmak mumkun. Bu da iliskilere yansiyarak, aslinda hayatimiza empoze oluyor.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi