İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Yakın arkadaşımla yakınlaşmak

Ben bi kızım ve çocukluk arkadaşım da kız alkol alıp dertleştik ikimizinde ilişkileri kötüydü sarhoş olduk ve bi anda beraber olduk şimdi yüzüne bakamıyorum kendimi çok iğrenç hissediyorum aynı zamanda erkek arkadaşımlada konuşamıyorum evde kendi içime kapanmış haldeyim sanki her şeyin sonu gelmiş gibi çok kötü oldum ve kimsenin yüzüne bakacak halim yok
Tarih : 30.11.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, sanırım yaşadığınız olay sonrasında utanç ve umutsuzluk gibi duyguları yoğun bir biçimde hissediyorsunuz. İçinde bulunduğunuz zorlayıcı duygular konusunda destek almak isterseniz sizinle bu platform üzerinden bir görüşme yapabiliriz. Görüşmek dileğimle, iyi günler dilerim.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi