İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Yataktan kalkmak istemiyorum ne yapmalıyım?

Merhaba, ben 22 yaşında bir genç kızım. Üniversiteden mezun oldum ama iş bulamadım. Biriyle flörtleşiyorum sonra anlamsız bir şekilde konuşmayı kesiyoruz ve üzülen taraf ben oluyorum. Mutsuz hissediyorum. Sürekli durup dururken ağlamak istiyorum. Ne yapmam gerektiğini bilmiyorum, canım hiçbir şey yapmak istemiyor. Bütün gün yatıyorum. Benim sorunum ne, ne yapmalıyım?
Tarih : 19.04.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, hayatta bir şeyler için pes etmen için çok erken olduğunu farketmen gerek öncelikle. Yapabileceğin veya yapmaktan hoşlanabileceğin bir çok şey bulabilirsin. Keşfetmediğin özelliklerin ve zevk alabileceğin çok daha fazla hobi edinebilirsin.Hayatta gerçekten ne yapmak istiyorsun karar ver, bugün bunu düşün ve yarın bunun için bir adım at, o zaman üzülen taraf sen olmayacaksın.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi