İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Zaman konusunda sıkıntı yaşıyorum

Yaklaşık bir ay önce sınav haftamdayken uyandım ve çenemi açamıyordum kitlenmişti. Sıcak kompres ve masajla açabildik. Diş doktoruma gittiğimde gece uyurken çenemi kenetlediğimi ve sıktığımı bu yüzden olabilmiş olacağını söyledi. Stresle alakalı olduğunu. gibi birkaç haftadır düzgün uyuyamıyorum. Sabahları uyanamıyorum. Uyandığımda hiçbir şey yapamıyorum. Bazı günler yataktan sadece tuvalet ve yemek ihtiyacım için çıkıyorum. Arkadaşlarımla telefonda dahi konuşamıyorum sadece mesajlaşarak konuşuyoruz. Dışarı yalnız başıma çıktığımda tedirgin hissediyorum nerede dursam ya da yürüsem orada fazlalıkmışım gibi geliyor ve en kısa zamanda eve dönmek istiyorum. Su içemiyorum yani su içmemem gerekiyormuş gibi hissettiğim için gün boyu su içemiyorum. Bu yüzden kendimi berbat hissediyorum. Tuvaletimi yaparken böbreklerim acıyor, sürekli özellikle geceleri başım ağrıyor. Geçenlerde çok basit bir şey için ağladım ve kendimi durduramadım. Yaklaşık bir yıldır tırnaklarımı uzatamıyorum , kendime söz veriyorum bir daha yemeyeceğime dair ama bir şeyler izlerken ya da bir şey okurken farkında olmuyorum. Zaman çok hızlı geçiyor farkına varamıyorum. ramazan ayını geçtiğimizi bilmeme rağmen ve fark etmeme rağmen hala sanki ramazan ayındaymışız da topu bekliyorum ya da pide alacakmışız gibi geliyor sonradan fark ediyorum a geçtik ki çoktan diye bu çok fazla oluyor gün içinde. Ne yapacağımı bilmiyorum nasıl toparlayacağımı, eskiden planlarım vardı kendim hakkında şimdi düşünmüyorum bile
Tarih : 23.05.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, yaşadığınız bu durumlar genelde ne zamanları artış gösteriyor, bunları daha çok neler tetikliyor bunları anlamamız gerekir. Konuyla alakalı psikologlarımızdan randevu alabilirsiniz, onlar size daha detaylı yardımcı olacaklardır. Aynı zamanda da, böbrekleriniz ve sağlık problemlerinizle alakalı bir doktora görünmenizi tavsiye ederim.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi