İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Zamanla hayatın yalnızlaşması durumu

Merhaba yaşım 32, 20li yaşlardaki arkadaşlıklar şu an yok oldu gibi bir şey, ve ayrıca sıkı fıkı olunan arkadaşlıklar bile evlenenler tarafından neredeyse ya da tamamen bitiriliyor. Bunun mantığını çözemedim. Bir de eskiden vurdumduymaz keyfini bozmaz bir insandım, şu an hayatla yarış halindeyim adeta, parayı kovalıyorum nasıl kazanırım nasıl şunu bunu yaparım diye, eski yaşantımı arar oldum. Bir de kızlardan yana yüzüm gülmüyor aradığım mutluluğu bulamıyorum, merak ediyorum ve bıktım bu sorunlardan kafa yormalardan, nasıl bir taktik vardır ki eski anlattığım kafa yapısına girebilir miyim yoksa hayal mi?
Tarih : 05.10.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Duygu Güner

Merhaba sevgili danışan, size burdan ne söylesem yeterli olmayacaktır. Dilerseniz randevu alın bir ön görüşme yapalım. Görüşmek dileğiyle. Psikolog Duygu Güner

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi