İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Psikoterapi Size Göre mi?

Psikoterapi Size Göre mi?

Bir psikoterapist ile görüşmenin sizin için faydalı olup olmayacağını düşünüyor ama emin olamıyor musunuz? Sorunlarınızı aktardığınızda iyi bir geri dönüş alıp alamayacağınıza dair endişeleriniz mi var?
 
Cevabınız evet olabilir, fakat sorunlarınızı çözmek için yeni yöntemlere ve bakış açılarına her zaman ihtiyacınız olacak. O zaman bir psikoterapi almanızın sizin için büyük ve güzel bir adım olacağından emin olabilirsiniz!
 
Kendimizi içinde bulduğumuz tartışmalar, kavgalar, uykusuzluk, anlamlandıramadığımız ilişki problemleri gibi birçok sebebin yanında iç sıkıntıları, bunalım, kaygı ve stres gibi sorunlar için de yeni bakış açılarına ve yöntemlere ihtiyaç duyabiliriz. 
 
Bu tip durumlarda önce ailemizle ya da sevdiğimiz arkadaşlarımızla konuşmak isteriz. Fakat bizi tarafsız bir şekilde dinleyip değerlendireceklerinden emin olabilir miyiz? Depresyon belirtilerine sahip olduğunuzu düşünüyorsanız ve hayatın bu denli ağır bir yük olmasını sorguluyor ve kaldıramıyorsanız sevdiklerinizin yanında bir uzman terapist ile görüşme yapmanız sorularınıza çok daha kolay yanıt almanızı sağlayacaktır. Terapistle yapacağınız kısa görüşmelerde hem sorularınıza yanıt bulabilir hem de geleceğe nasıl daha umutlu bakabileceğinize ve mutlu olabileceğinize dair stratejiler öğrenebilirsiniz.
 
Unutmayın; alanında uzman terapistler ile yapacağınız görüşmeler size aile ve arkadaşlarınızdan temin edemeyeceğiniz, tamamen tarafsız ve nötr bir bakış açısı kazandırır. Bu görüşmelerde öğreneceğiniz yeni teknikleri hayatınızın her alanında uygulayabilir, hayata yeni bir pencereden bakmaya başlayabilirsiniz.

Bunun nasıl bir deneyim olduğunu merak ediyorsanız, psikologofisi.com'u ziyaret ederek online psikologlardan istediğinizi seçebilir ve anında online terapi alabilirsiniz.
Tarih : 17.09.2016
Yazar :

Psikolog

Eren Artun Ergül

Merhabalar ben Psikolog Eren Artun ERGÜL. Ege Üniversitesi Psikoloji Bölümü mezunuyum. 10 yıllık mesleki tecrübem ve aldığım çeşitli psikoterapi eğitimleri ile zor günler yaşadığınız bu süreçte sizlere destek olmak istiyorum. Bilişsel Davranışçı Terapi ve Şema Terapi çerçevesinde, gerekli durumlarda... Devamını Oku

Kullanıcı Yorumları


Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Son Eklenen Makaleler

instagram desktop
instagram mobile

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi