İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

5 yıllık evliliğe doğru giden ilişkim son buldu

5 yıllık ilişkim bitti fakat iletişimsiz problemlerinden kaynaklı olduğunu düşünüyorum birikmiş bazı problemler görüşemedik çe gün yüzüne çıktı ve kız arkadaşım artık bana katlanamadığını söyleyip ayrıldı ve bunu düzeltmek için bir şeyler yapmak istiyorum fakat iki taraf ta sinirli ve kız arkadaşım anlamayı reddediyor resmen benim zamanında yaptığım kıskançlık mevzularını gün yüzüne çıkarıyor ben dikkat edeceğimi söyledim Bi adım atmaya çalıştım kıskanç bir insandım Bi miktar da törpüledim kendimi fakat o birden bire değişmemi istiyor ben bunu yapmaya uğraşsam da illa Bi yerde patlak veriyor ve patlak verdiği zaman o dinlemek yerine her defasında ayrılmayı dile getiriyor benim önce kendimi sonra da ilişkimizi kurtarmam gerekiyor bunun için ne yapmam lazım
Tarih : 01.05.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Değişimi önce kendinizde yapma kararınızı kutluyorum. Çünkü bu cesur ve doğru bir karar. Bunu kız arkadaşınıza söyleyin ve neleri değiştirmeniz gerektiğini ona sorun onunla tartışın bu konuyu. Ve sonuçta bunu kendi kaynaklarınızla gerçekleştiremiyorsanız bir uzmandan destek alın..

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi