İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Aacil bir durum için kendimi toparlamaö gerekıyor ama ölüden farksızım

Marmara hukuk fakuktesınde aılemden uzak tek basıma okuyor yurtta kalıyorım. Sürecten dolayı ailemin yanına geldim ama burada o kadar huzursuzum kı aslında genel olarak duygularını cok baskılayan dısardan sert gozuken asosyal bir ınsanım. Bşr cok travmatık olay yasadım. Sankı hepsı bırden dokuluyor ve ben nefes alamayacak dusup kalkamayacak hale geliyorum, devamlı ayna karsısında kendımı hayal kurarken ve bunları yasamaya calısırken buluyorum. Ayna karsısında kendımı guzel buluyorum. Bu benı ınanılmaz yoruyor, ınsanlara asla guvenmıyor kımseyle yakınlasamıyorum karsı cınsten devamlı kacıyorum. Arkadaslarımı da ben secemıyorum su an sınav donemım ve ınanılmaz mutsuzum kalkamıyorum ayaga. Annem babamla da yakın degılım onlardan her gun uzaklaşıyorum su an ev alma planları yapıyorlar ama oldukca ılgısızım. Lütfen yardım edın bır seye tutunmaya ınanılmaz ıhtoyacım var.
Tarih : 05.06.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Buraya yazarak aslında ilk adımı atmış oldunuz, artık değişmek istemek, yüzleşmek, güven duygusu, bunlar için daha detaylı bilgiler almamız gerekiyor size yardımcı olabilmek için. Bizimle istediğiniz zaman görüşebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi