İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Ablamla ilgili

Biz dört kız kardeşiz iki ablam evlendi ben en küçüğüm mimarlık okuyorum ve evde tek okuyanım şuan ki ablam durmadan beni fiziksel açıdan yani sivilceli zayıfladın diyip dalga geçiyo oysaki çok zayıf değilim 62 kiloyum sadece yüzüm zayıf biraz herkese o mu güzel benmi güzelim diye soruyo bunu niye yapıyo gerçekten anlam veremiyorum
Tarih : 04.06.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Bir cevap verebilmek için daha fazla bileğiyle ihtiyacınız olabilir, bunların dışında iletişiminiz nasıl? Kendinizi nasıl ifade ediyorsunuz? Zorlanıyormusunuz duygularınızı paylaşmakta ? Evet diyorsanız bunu değiştirmek için geç değil ve bizlerle görüşebilirsiniz. Ablanızin içinde belki okumak vardı ve bunu sizin yapıyor olmanız belki farkında olmadan sizi üzmeye çalışıyor olabilir. Fakat bu sadece bir ihtimal, bu ihtimal bile olsa bunu bilinçli yapmıyor olabilir onun için sizin onunla beraber sakin bir ortamda açık ve net bir şekilde onun sözlerinin sizi ne kadar üzdüğünü ifade etmelisiniz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi