İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Ağlama hissim bitmiyor

Yaklaşık 2 ay önce başlayan bi iç daralmam var ve sabah kalktığım andan akşam yatana kadar devam ediyor. Uykumda bile rahatsız etmeye, uykumu bölmeye başladı. Eskiden yastığa başımı koyar koymaz uyurdum ama şimdi 1 2 saat yatak içinde dönüp duruyor bi türlü dalamıyorum uykuya. Sabah uyandığımda daha yoğun olan sıkıntım gün içinde sosyalleşmem ile birlikte azalıyor ancak eve gelip yalnız olunca tekrar baş gösteriyor. Birisi gelse sarılsa anında ağlayacak gibiyim. Ağlama hissi hep içimde ve derslerim dahil her şeyi etkilemeye başladı. Kötü hissetmekten odaklanamıyorum derslerime veya bir şeye. Bu hissi nasıl geçirebilirim acaba ?
Tarih : 19.05.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, bazen ağlamak duygularla yüzleşmektir. Aslında, bir baş etme yöntemidir fakat bu sürekli hale dönüştüğü zaman psikolojik rahatsızlıklara yol açabilmekte o yüzden psikolojik yardım almanızı tavsiye ederim.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi