İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Suçluluk hissi

Hocam merhaba. Arkadaşım geçenlerde bir gün bı günlüğüne okula gitmeyelim gezelim dedi. Daha önce de çok kez teklif etmişti fakat genel de başta biraz olumlu düşünsemde sonra reddediyordum. Yine öyle yapacaktim ki bu sefer de aynısını yaparsan senle daha da konuşmam dedi. Bende 1 gün arkadaşımdan önemli mi diye düşünerek kabul ettim. O gün gittiğimiz AVM de bel ağrısı yaşadım biraz. Bilardo oynadığımız için eğildiğimden dolayı oldu sandım ama meğer koronaymışım o da ilk semptommuş. O gün gezdik dolaştık ve ben acaba benim yüzümden insanlara korona geçmiş midir diye düşünmekten kendimi alıkoyamiyorum. Her ne kadar bilmeden olmuş olsa da yine de suçluluk hissediyorum. Ne yapmalıyım?
Tarih : 05.12.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, ben Psikolog Ofisinden Psikolog Zeynep Deniz Gül. Bu durumda suçluluk hissettiğiniz için kendinize kızmayın öncelikle suçluluk da her insanın deneyimlemesi normal olan bir duygudur. Etrafınızdaki insanlar da korona virüsün risklerini ve dünyanın bir pandemi sürecinde olduğunun bilincindeler. Herkes kendi önlemini almakla yükümlüdür. Siz de aynı sebepten virüsü kapmış olabilirsiniz sonuçta. Bu konuda terapi almak isterseniz https://www.psikologofisi.com/ dan psikolog arkadaşlarımla iletişime geçebilirsiniz. Benimle çalışmak isterseniz https://www.psikologofisi.com/psikolog/zeynep-deniz-gul adresinden randevu alabilirsiniz. Sağlıkla kalın!

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi