İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Ağlama krizleri

Merhaba, 7-8 aydır hiçbir şey yokken bir anda ortamdan kendimi soyutlayıp ağlamak istiyorum. Bir dakika önce gülüyorken bir dakika sonra kendimi ağlamak isterken bulabiliyorum. Özellikle yalnız kaldığımda mutlaka bir anda hıçkırarak ağlama krizine giriyorum. Kendimi nedenini soruyorum şuan neden ağlıyorsun diye bazen sebep bulamıyorum. İnsanların ağlayacak bir şey yok neden ağlıyorsun demesinden bıktım. Bu durumdan nasıl kurtulurum?
Tarih : 14.05.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, bazen çok stresli dönemlerden geçiyor olmamız, bize sıkıntı ve üzüntü verebilir. Vücudumuz bu duruma ağlama tepkisi gösterebilir. Bu çok insani bir tepkidir, duygularımız varlığını gösterir. Sizi olduğunuz duruma iten olayları ve ağlamanızı nelerin tetiklediğini tam olarak bilmediğim için bunun nedenini anlayamıyorum fakat sürekli ağlama isteği veya yalnız kalma gibi belirtiler depresyon başlangıcı da olabilir. Bu konuyla ilgili uzmanlarımızdan destek almanızı tavsiye ederim.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi