İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Aldatıldım ne yapmalıyım?

Merhabalar ben 35 yaşında 2 çocuk annesiyim en son hamileliğimin son aylarında aldatıldığımı öğrendim 1 yıldır mücadele veriyorum birkaç kez yakaladım mesajlarını konuşmalarını artık konuşmuyorum bitti diyor ama ben güvenemiyorum onu düşünmekten yoruldum artık beni yine aldatıyorsa bu psikolojiden çıkamıyorum çocuklarıma vakit ayıramıyorum lütfen bana yardım edin ayrılmayı da denedim çocuklarına çok düşkün bizi bırakmıyor üstümüze çok titriyor neden yapıyor bilmiyorum şu an sağlık sorunlarımda var onu düşünmekten kurtulmak istiyorum.
Tarih : 26.11.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, problemi çözmek için ilk etapta detaylı bilgi edinmek gerekiyor. Problem ne zaman başladı, hangi durumlarda tetikleniyor, baş etmek için ne yapıyorsunuz, yaşadığınız önemli olaylar ve en önemlisi de mizacınızla ilgili bilgiler. Yaşadığınız zorluklara daha yakından bakmak için profesyonel destek almanızı tavsiye ederim. İyi günler. Uzman Klinik Psikolog İlayda AKYIL

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi