İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Aşk ilişkisi

Bir kızla 1 ay flört ettik sonra şu son 1 hafta Bana karşı soğuk davranmaya başladı ortada hiçbir sorun yokken sıkıldım dese Tamam anlarım ama bilmiyorum
Tarih : 03.05.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Soğuk durmanın bir sebebi vardır, çünkü ilişkiyi istemese 1 ay az bir süre bunu sonlandırmayı seçebilir di. Nedenini sizin sormanızı istiyor olabilir. Açık ve samimi bir iletişimle sorun neredeyse çözebilirsiniz. Bu davranışları sizde nasıl bir his uyandırıyorsa bunu onunla paylaşmalısınız.

Psikolog

Şebnem Akı Karaoğlu

Merhaba, henüz 1 aydır flört ettiğiniz kişiyi doğal olarak çok iyi tanımıyorsunuz. Bir sorunu olup olmadığını onu sıkıştırmadan, sık boğaz etmeden sormayı deneyebilirsiniz. İlişkiler konusunda sizin sorularınızı yanıtlayarak nasıl bir yaklaşım geliştirebileceğinize ilişkin yardımcı olabilirim.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi