İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

İkili ilişkiler benim korkutuyor bunu nasıl aşarım

19 yaşındayım, daha önce sevgilim olmadı yalnız konuştuğum 2-3 kişi oldu. Flört aşamasında gayet mutluyken durum biraz daha ilerlediği zaman aşırı gerginlik ve kaçma hissi hissediyorum. Yüz yüze görüşmekten geriliyorum. O kişiyle aramdaki bağı kestiğim zaman ise üstümden yük kalkmış, aşırı rahatlamış hissediyorum. Sevgilim olmasını hem istiyorum hem de istemiyorum, korkuyorum. Bu durumu nasıl aşarım, neden böyle hissediyorum hiç bilmiyorum.
Tarih : 05.12.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, ben Psikolog Ofisinden Psikolog Zeynep Deniz Gül. Bu durumun yalnızca romantik ilişkilerinizde olup olmadığı bizim için kilit önem arz ediyor. Bunun dışında herkesin ilişkiden beklentileri farklı olabilir. Kendinize neyi sevdiğinizi ve bir ilişkide neleri beklediğinizi sorun. Belki de 'normal' kabul edilen bazı unsurları romantik ilişkide deneyimlemek istemiyorsunuzdur. Tabi bunların dışında bir çok etken de olabilir. Ancak bunun için sizi daha çok tanımak gereklidir. Bu konuda terapi almak isterseniz https://www.psikologofisi.com/ dan psikolog arkadaşlarımla iletişime geçebilirsiniz. Benimle çalışmak isterseniz https://www.psikologofisi.com/psikolog/zeynep-deniz-gul adresinden randevu alabilirsiniz. Sağlıkla kalın!

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi